Kim jesteśmy?

O NAS

Kusmi Tea to nieustanna rewolucja: dozwolone są wszystkie składniki w niespotykanych kombinacjach.

Wolni pod względem gatunku i stylu, ignorując konwencję i etykietę, wyznaczamy własną drogę do doskonałości. Dostarczanie najlepszej herbaty to nasza misja.

Dostępna, wykwintna i ekskluzywna herbata Kusmi Tea, jest stworzona do dzielenia się. Łączy nowicjuszy i koneserów wokół uniwersalnej emocji: przyjemności.

Nasze kreacje rewolucjonizują sztukę spożywania herbaty.

Nasze doświadczenie

Zasmakuj naszych herbat. Daj się skusić naszym recepturom. Mieszaj, łącz, komponuj bez barier.

Daj zagłębić się we wszystkie wymiary przyjemności, ponieważ nasze nieprawdopodobne mikstury zachwycają nawet najbardziej kapryśne podniebienia. Wizja herbaty bardziej inkluzywnej, eklektycznej i tętniącej nowoczesnością. Możesz się nią rozkoszować, gdzie chcesz, kiedy chcesz, jak chcesz.

Bogactwo naszych mieszanek czerpiemy z różnorodności świata przyrody, więc jesteśmy otoczeni niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Staramy się używać w naszych przepisach wyłącznie naturalnych aromatów i organicznej herbaty.

Herbata wyprodukowana we Francji

Francja jest przede wszystkim krainą otwartości i oryginalności, która nasyca nasze przepisy nieodpartą nutą słodkiego szaleństwa.

Picie herbaty Kusmi to urzeczywistnienie tego ideału wolności. Chodzi o zachowanie otwartego umysłu i zamiłowania do nowych smaków. Powiedz tak ekstrawagancji, oryginałowi, nieoczekiwanym doznaniom.

NASZA EKIPA

Nasza grupa składa się z ponad 500 pracowników, podzielonych między 87 sklepów na całym świecie. Nasze warsztaty produkcyjne znajdują się w Normandii, a siedziba główna jest w Paryżu.

Kreacja, innowacyjność i know-how są częścią naszego codziennego życia. Naszą wspólną ambicją jest oferowanie najlepszych mieszanek herbat i infuzji, opartych na naturalnych, organicznych składnikach

NASZE ZAANGAŻOWANIA

Od kilku lat Kusmi angażuje się w bliskie mu sprawy.

Poszanowanie przyrody, wspieranie stowarzyszeń solidarnościowych i mikro dotacje “Zaokrąglenie” to dla nas dwa kluczowe tematy wśród naszych zobowiązań.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych zaangażowaniach  >


NASZA HISTORIA

Nasza historia zaczyna się w 1867 roku, kiedy Pavel Kousmichoff założył herbaciarnię w Sankt Petersburgu. Sukces był natychmiastowy i herbata Kusmi bardzo szybko stała się ulubieńcem carów. W 1917 roku, uciekając przed rewolucją rosyjską, rodzina Kousmichoffów założyła swoje warsztaty przy alei Niel w Paryżu. W 2003 roku firmę kupili Sylvain i Claude Orebi. Dwaj bracia rozpoznali w Kusmi Tea potencjał i postanowili przejąć stery.

NASZA SELEKCJA, KTÓREJ NIE MOŻE PRZEGAPIĆ