Nasze herbaty wiosenne: 8 herbat i naparów z nutami kwiatowymi na powitanie wiosny.

BIAŁA HERBATA ALAIN DUCASSE BIO

Kiedy nadchodzi wiosna i temperatury rosną, lubimy zamieniać pikantne herbaty i napary na delikatne, kwiatowe nuty. Nasza organiczna biała herbata Alain Ducasse jest idealna na sezon kwiatowy. Biała herbata organiczna Alain Ducasse Organic White Tea to wyrafinowana receptura, którą lubimy pić na gorąco lub z lodem. Herbata kwiatowa Alain Ducasse jest dostępna w pudełkach, luzem lub w pudełkach zawierających 24 torebki herbaty. Czy wiedziałeś o tym? To właśnie wiosną pąki i pierwsze liście białej herbaty są zbierane ręcznie, aby uzyskać rzadką i cenną herbatę organiczną.

ORGANICZNA I KWIATOWA HERBATA ZIELONA O ZAPACHU RÓŻY: ZIELONA RÓŻA

“Zobaczmy, czy róża”… jest nadal pyszna w naparze. Odpowiedź brzmi: tak, dzięki naszej organicznej zielonej herbacie różanej. Organiczna zielona herbata z różą to zdecydowanie klasyk wśród naszych “herbat wiosennych” i herbat z nutą kwiatową. Rozkoszuj się tą zieloną herbatą o delikatnym różanym aromacie, która zapewni Ci delikatną przerwę w ciągu dnia. W Kusmi kultywujemy tę samą pasję, co Ronsard: różę, jedną z najczęściej uprawianych roślin na świecie ze względu na jej liczne zalety.

Herbata wiosenna

BUKIET KWIATÓW N°108 ORGANICZNY

Jak można mówić o wiosennej herbacie, nie wspominając o naszej organicznej herbacie Bouquet de Fleurs N°108? Ta organiczna czarna herbata o kwiatowych i owocowych aromatach bergamotki, cytryny, pomarańczy, mandarynki i ylang-ylang podbije serca wszystkich miłośników kwiatowych nut. Dodatkową atrakcją jest to, że wybierając Bouquet de Fleurs, możesz spróbować pierwszego przepisu Kusmi. Jaki kwiat znajdziemy w tej herbacie kwiatowej? Bouquet de Fleurs N°108 organic to organiczna herbata z kwiatem Ylang Ylang. Kwiat ylang ylang, szczególnie ceniony przez wielkie domy perfumeryjne, pochodzi z drzewa ylang-ylang, drzewa pochodzącego z Azji. Bardzo cenny, na zebranie pierwszych kwiatów ylang ylang trzeba czekać od trzech do pięciu lat. Ciesz się tym!

ORGANICZNA ZIELONA HERBATA AROMATYZOWANA JAŚMINEM: ORGANICZNA ZIELONA JAŚMINOWA

Wśród osób pijących herbatę z nutą kwiatową są miłośnicy róży, kwiatu pomarańczy i – zgadliście… fanatycy jaśminu. Trochę, dużo, namiętnie, szaleńczo… Pokochasz tę elegancką zieloną herbatę z kwiatami. Intensywny, a zarazem czysty jaśmin doskonale czuje się wśród liści organicznej zielonej herbaty. A ponieważ wiosna wkrótce nadejdzie wraz z letnimi temperaturami, naszą ekologiczną zieloną herbatę jaśminową można pić zarówno na gorąco, jak i mrożoną.

ORGANICZNA BIAŁA HERBATA Z BERGAMOTKĄ I KWIATEM POMARAŃCZY : BIAŁA ANASTAZJA

Ach, ten pomarańczowy kwiat o wyjątkowym zapachu uwodzi każdego, kto znajdzie się na jego drodze. Musimy przyznać, że jesteśmy wrażliwi na urok tego białego kwiatu, dlatego też kwiat pomarańczy doskonale odnajduje się w naszej organicznej białej herbacie White Anastasia z bergamotką, młodszej siostrze emblematycznej organicznej herbaty Kusmi. Tej białej herbacie o kwiatowych nutach nie sposób się oprzeć.

Herbata wiosenna

ORGANICZNA ZIELONA HERBATA Z CYTRYNĄ I PŁATKAMI BŁAWATKA: ŚNIADANIE W ELYSÉE

Czy wiesz, że wśród naszej szerokiej gamy herbat wiosennych można znaleźć również mieszankę wyróżniającą się kolorem? Petit déjeuner à l’Elysée bio jest ozdobiony barwami Francji. Dzięki płatkom jagód w tej cytrynowej mieszance zielonej herbaty obecny jest błękit francuskiej flagi.

Organiczna herbata z hibiskusa

Napar z hibiskusa i owoców egzotycznych: AquaExotica
Hibiskus, kwiat, który w mgnieniu oka zabiera nas w podróż, jest podstawą kilku naszych organicznych mieszanek naparów. Na przykład AquaExotica to organiczny napar owocowy z hibiskusem oraz egzotycznymi smakami mango i smoczego owocu, który za jednym łykiem przenosi Cię do tropikalnych palm.

HIBISKUS I CZERWONE JAGODY ORGANICZNA HERBATA ZIOŁOWA: AQUAROSA
Spróbuj naparu z hibiskusa z naszą organiczną herbatą ziołową AquaRosa. Z jednej strony, hibiskus i jego pikantne akcenty zachęcają do podróży. Z drugiej strony, czerwone owoce, jabłka i czarne jagody z sadów stanowią nieodzowny akcent dla smakoszy. A na dodatek organiczna herbata z hibiskusa AquaRosa jest pyszna zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Herbata wiosenna