Pyszne wieści dla smakoszy…

Wraz z nadejściem wiosny rodzina białych herbat Kusmi Tea powiększa się! Najnowszy dodatek do tej kolekcji, która honoruje najbardziej wyrafinowane owoce i kwiaty, nosi nazwę White Berries i kryje w sobie kilka smakowitych niespodzianek.

Przygotuj piknik!

Aby uczcić nową białą herbatę, Kusmi Tea zaprasza na wiejską herbatę na zielonej i tajemniczej polanie. Kolorowe owoce piętrzą się w tartach, tartaletkach, szarlotkach i dżemach… Daj się zaskoczyć świeżości wiosny i jej łagodnym promieniom słonecznym!

White Berries

W rodzinie herbatek z czerwonych owoców proszę o…

White Berries, pyszna biała herbata, wzbogacona słodko-kwaśnymi nutami czerwonych owoców. Mieszanka słodka i orzeźwiająca, którą mogą się delektować zarówno młodzi, jak i starsi!

Do delikatności białej herbaty dodano czerwone jagody. Młode pędy i pączki są co roku wiosną delikatnie zbierane ręcznie.

White Berries – Bardzo smaczna biała herbata

Wystarczy otworzyć puszkę organicznych Białych Jagód, aby natychmiast odurzyć się ich odurzającym zapachem truskawek, czarnych porzeczek i jeżyn. A podczas podczas parzenia herbaty można się przenieść do kuchni wielkiego cukiernika, który uwielbia i wysublimowuje cierpkie czerwone owoce.

Pierwszy łyk ujawnia całą głębię mieszanki: świeżości, odrobina kwasowości, a przede wszystkim ogromna słodycz, tak charakterystyczna dla tych leśnych skarbów. Truskawki bawiące się w chowanego pod poszarpanymi liśćmi, psotne jeżyny, które trzeba zebrać, aby się nie pokłuć, i okrągłe, błyszczące czarne porzeczki, które sprawiały, że naszym dzieciom błyszczały oczy.

White Berries

Ta nowa kombinacja, posiada certyfikat herbaty organicznej i składa się z naturalnych aromatów, w celu uszanowania otaczającej nas natury.

Białe Jagody zachwycą podniebienia wymagających epikurejczyków, którzy spotkają się przy tej czarującej przekąsce, której szybko nie zapomną!