Z dumą prezentujemy czarną herbatę z przyprawami Tchai of the Tiger – w pełni organiczną herbatę stworzoną we współpracy z WWF. Ta mocna, przyprawiona mieszanka przyczynia się do ochrony dzikich tygrysów, gatunku zagrożonego wyginięciem w regionach produkujących herbatę.

Herbata z przyprawami Tchai of the Tiger – Co zawiera?

Podobnie jak Chai, tradycyjny napój w Indiach, herbata Tchai of the Tiger łączy w sobie czarną herbatę i pachnące przyprawy. Receptura opiera się na odmianie herbaty z Thiashola, znanej organicznej i etycznej plantacji herbaty w południowo-zachodnich Indiach, w regionie Nilgiri, który jest także domem dla tygrysów chronionych przez WWF. Imbir, kardamon, cynamon oraz czarny i różowy pieprz dodają zdumiewającej równowagi mocy i słodyczy mieszance, która zainspirowana jest niezwykłym zwierzęciem jakim jest tygrys. Tchai of the Tiger jest idealny na chwile dzielone z innymi. Możesz także wypróbować ją w wersji Latte, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia!

Tchai of the Tiger

Prawdziwe wsparcie dla projektu WWF Tx2 z Tchai of the Tiger

Przez ostatnie lata Kusmi Tea była sponsorem projektu WWF Tx2. Ta inicjatywa na rzecz ochrony przyrody miała na celu ochronę tygrysów, gatunku zagrożonego wyginięciem i kultowego zwierzęcia w regionach produkujących herbatę. Program Tx2 miał na celu podwojenie liczby tygrysów na świecie do 2022 roku – Roku Tygrysa w chińskim kalendarzu Aby przyspieszyć projekt Tx2, za każdą sprzedaną puszkę Tchai of the Tiger przekazujemy WWF jedno euro. To niesamowity sposób na połączenie przyjemności i dobroczynności przy filiżance pysznej herbaty.

Tchai of the tiger

Ekologiczna puszka wypełniona naturalną herbatą

Dla Tchai of the Tiger nasze studio zaprojektowało wspaniałą puszkę przedstawiającą Indie i tygrysy, wykorzystując wzór inspirowany mandalą. Tygrysica i jej młode symbolizują niezbędną reprodukcję tego zagrożonego gatunku, ukazane w złotych odcieniach kontrastujących z zielenią natury. Co więcej, opakowanie nie zawiera plastiku, co odzwierciedla rosnący szacunek dla środowiska.

Tchai of the Tiger

Herbata Chai of the Tiger to doskonały pomysł na prezent! Wspierajmy wspólnie WWF. Szukasz inspiracji? Odkryj świąteczne herbaty i akcesoria! Podaruj bliskim organiczne herbaty, które wypełnione są naturalnymi dodatkami i niezwykłym aromatem.