W Kusmi nie sprzedajemy ani czekolady, ani ciasteczek, lecz nie ma mowy o rezygnacji z ,,GOURMANDISE” (słodkich przekąsek) ! Herbata wielkanocna, czyli smakowa herbata, która towarzyszy Twoim ulubionym czekoladom lub kończy Wielkanocny posiłek na słodko?

Przygotuj czajnik, czy jesteś gotowy na poszukiwanie herbat wielkanocnych? 3… 2… 1… Startujemy z naszą selekcją herbat i naparów o smakach ,,gourmandes”!

Vanilla Rooibos Bio

Herbata wielkanocna

Wanilia nie pozostawia nikogo obojętnym. Zachwyca nas swoim zapachem i uwodzi swoją smakowitością. Jeśli jesteście takimi łakomczuchami jak my, powiedzcie “Tak!” na naszą ekologiczną mieszankę herbaty z rooibosem i delikatną wanilią! . Podaj swój Rooibos Vanilla razem z ulubionym ciastem wielkanocnym, a będzie to udany podwieczorek. Herbata wielkanocna? Jak najbardziej!

Almond Rooibos Bio

Herbata wielkanocna

Inną smakowitą propozycją spośród naszej selekcji herbat smakowych jest ekologiczna mieszanka z rooibosem o smaku migdałów Almond Rooibos Bio. Gotowi na pełne regresji degustowanie? Ta 100% bezkofeinowa ekologiczna mieszanka przenosi nas z powrotem do dzieciństwa po jednym łyku. I chociaż Wielkanoc kojarzy się z czekoladą, dlaczego nie spróbować innej smakowitej propozycji jako migdałowa herbata wielkanocna? W Kusmi lubimy wzbogacać nasze herbaty smakowe o kreatywne przepisy

Feel Zen Bio

Po poszukiwaniach jajek wielkanocnych, zrelaksuj się z filiżanką herbaty. Jeśli szukasz doskonałej herbaty relaksującej, Feel Zen jest idealną propozycją – a jednocześnie smakuje wyśmienicie. Kiedy karmel spotyka owocowe nuty i delikatny smak organicznego rooibosa, przyjemność jest gwarantowana, a smakowitość obecna. Kto powiedział, że Wielkanoc to tylko czekolada?

Imperial Label Bio

A jeśli chcesz połączyć pobudzenie i przyjemność, nasza herbata Label Impérial jest stworzona dla Ciebie!

Co może być lepszego niż trochę przypraw, aby urozmaicić Wielkanoc? W programie: anyż, lukrecja, imbir, kardamon … i pyszne skórki pomarańczowe. Wszystko na bazie zielonej herbaty, aby stworzyć mieszankę godną swojego tytułu, Imperial Label. Smakowita przyjemność gwarantowana!

Zestaw Do Odkrycia Kusmi Tea

Herbata wielkanocna

W tym zestawie 45 saszetek herbaty zaproszono do tańca wszystkie smaki: słodkie, pikantne, owocowe, kwiatowe… Twój tata woli herbaty pikantne, a siostra przepada za słodkimi? Bez obaw, dla każdego coś się znajdzie! Dzięki naszemu zestawowi 45 saszetek odkryj 9 pysznych mieszanek Kusmi, które przypadną do gustu całej rodzinie.