Tutaj kapitan, witamy na pokładzie Feel Zen Flight 014 podróżującego do Twojej strefy relaksu! Do miejsca docelowego dotrzemy za około 15 minut! Czas zaparzyć i cieszyć się naszą nową ekologiczną herbatą z rooibos, owoców i karmelu!

Odkryj nasze infuzje KusmiTea 
infuzja Feel Zen

Panie i Panowie, za 5 minut startujemy w towarzystwie naszej infuzji z ekologicznego rooibosa!

 Feel Zen to ekologiczna infuzja która pomoże Ci zapomnieć o codziennych obowiązkach i pozwoli Ci się zrelaksować kiedy tego najbardziej potrzebujesz!

Przeprowadzka? Szybki tryb życia? Rozpoczęcie roku szkolnego dzieci? 

Daj się ponieść rooibosowi, którego właściwości pozwolą Ci na odprężenie. 

Włączony tryb samolotowy na komórce. Wyłączony ekran, cisza zamiast dzwoniącego telefonu. Odpowiednie wyciszenie jest kluczem do udanego powrotu do obowiązków. Feel Zen jest nie tylko smaczna, pomaga tez w odpoczynku. Na zdrowie Twojemu samopoczuciu!

Infuzja Feel Zen, zdrowa, ekologiczna i 100% bez teiny.

Napar mogą spokojnie pić kobiety w ciąży i dzieci o każdej porze dnia. Czerwonokrzew ma wiele właściwości zdrowotnych. Antyoksydanty, witaminy i mikroelementy, które są zbawienne dla organizmu i prawidłowego funkcjonowania. Wyśmienity smak, zapach i właściwości, tworzą z Rooibos roślinę idealną. To jeden ze składników organicznych infuzji.

Poznaj nasze herbaty detox

infuzja Feel Zen

Temperatura powietrza w kraju odpoczynku jest idealna, niebo niebieskie a nasza infuzja 100 % bez teiny.

Jakie to szczęście, że tak pyszna infuzja jest ekologiczna! W składzie FeelZen znajduje się rooibos nazywany również herbatą czerwoną. Pochodzi on z Afryki Południowej. 

NASZA INFUZJA FEEL ZEN

Co z nami się wybiera w podróż ? Jabłko, pomarańcze, nuta karmelu- te ekologiczne składniki pomogą Ci odłączyć się na chwile od codziennych obowiązków, by móc wrócić do nich z podwójną mocą !

FIRMA KUSMITEA ŻYCZY WAM UDANEGO POBYTU W WASZEJ STREFIE RELAKSU, W TOWARZYSTWIE NASZEJ INFUZJI FEEL ZEN.