Drugie życie puszki po herbacie? Coraz częściej staramy się ograniczać ilość odpadów i dawać rzeczom drugie życie. Oto kilka świetnych pomysłów na recykling puszek po herbacie. Pojemniki na herbatę Kusmi są popularne ze względu na ich kolory, elegancki wygląd i możliwość układania w stosy, dzięki czemu można je łatwo umieścić w całym domu. Czas na propozycje i niech żyje DIY!

#1. Wypełnij puszkę ponownie liśćmi herbaty

Zaczynamy od oczywistości, ale dlaczego nie napełnić pojemnika po herbacie… herbatą? W Kusmi Tea wszystkie herbaty są sprzedawane również luzem w celu ograniczenia zużycia opakowań. Ekonomiczne, praktyczne i ekologiczne rozwiązanie, które działa wiecznie! Metalowe pojemniki na herbatę nadające się do recyklingu są specjalnie zaprojektowane, aby chronić herbatę liściastą przed wilgocią lub ciepłem, aby zachować cały smak herbaty. Oczywiście dotyczy to również innych artykułów spożywczych (soczewicy, ryżu, nasion, roślin strączkowych itp.) Puszka po herbacie Kusmi nadaje się idealnie do przechowywania wszelkiej żywności.

#2. Zrób pojemnik na długopisy

Drugie życie puszki po herbacie

Proste DIY: Zachowaj puszkę herbaty taką, jaka jest. Nie musisz niczego zmieniać, z wyjątkiem tego, co włożyłeś do środka! Mogą to być długopisy, markery, kreda, kredki oraz sztućce lub suszone kwiaty. Dzieci mogą tam trzymać swoje małe zabawki lub pierwsze skarby (koraliki, kamienie, muszle itp.) Tak zaczyna się drugie życie puszki po herbacie!

#3. Drugie życie puszki po herbacie – Świeczka domowej roboty

Nie tylko słoiki z dżemem można uratować i zamienić w świeczniki, ale także puszki po herbacie. Aby uniknąć rozpalenia całego wosku lub zatopienia knota, zalecamy przestrzeganie kilku wskazówek dotyczących tworzenia świec. Szukasz świecy DIY? Puszka po herbacie Kusmi sprawdzi się idealnie w nowej roli!

Drugie życie puszki po herbacie

#4. Wyhoduj roślinę w puszce po herbacie

Drugie życie puszki po herbacie? Może zostać Twoją nową doniczką! Bardziej oryginalne niż doniczki z terakoty, bardziej estetyczne niż plastikowe… Pojemniki na herbatę mogą pomieścić rośliny i dodać atrakcyjności w każdym pomieszczeniu.
Wskazówka: Możesz kupić dojrzałą roślinę, jeśli nie masz cierpliwości, aby ją wyhodować!

Wybierz swoje ulubione smaki organicznych herbat w puszce i połącz wyjątkowy smak z kreatywnością DIY.

Spróbuj letnich smaków wakacji! Infuzja z hibiskusa, brzoskwini i moreli AquaSummer Bio, Herbata zielona o smaku miętowo-ogórkowym Green Mint Cucumber Tea Bio ? A może zielona herbata o smaku róży Green rose Bio ?

Smaków i rodzajów herbat jest wiele! Próbuj, odkrywaj i delektuj się naturalnym i pysznym smakiem herbat. A kiedy puszka zostanie pusta, wykorzystaj pomysły na jej drugie życie!